"Yükleniyor..."

KURULUŞ HİKAYESİ

KURULUŞ HİKAYESİ

KURULUŞ HİKAYESİ

Metropol Vinç Hizmetleri 1984 yılında Giresun’un Espiye ilçesinde kurulmuş Özgür Vinç ve Oto Lastik şirketinin sahibi Mustafa KARA’nın oğlu Özcan KARA tarafından 2017 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Firmamız, hizmet kategorilerinde geniş yelpazesi ile de müşterilerine tam memnuniyet sunmaktadır. Personel kadromuz önce Güvenli hizmet sunmayı öncelik edinmiş operatörlerden oluşmaktadır. Sektörün hızla büyüyen firması Metropol Vinç Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize, hizmet ve güven vermeye devam edeceğiz.

Metropol Vinç Hizmetleri, hidrolik mobil vinç, Teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap (hiab), kiralık katlanır bomlu mobil vinç ve Forklift ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti vermektedir.

Metropol Vinç Hizmetleri olarak kiralık vinç ve hiyap hizmetlerinin yanı sıra çözüm ortağı firmaları aracılığıyla, 1 Ton’dan 300 Ton kapasiteye kadar kiralık mobil vinç hizmeti vermektedir.

Firmamız, kiralık vinçler ile ilgili ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, kendini yenilemekte, kiralık vinç ve hiyap parkını geliştirmekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir.